AVIOS na konferencji INET Meeting!

 

Dziś drugi dzień konferencji INET Meeting która odbywa się w Hotelu Mercure Kasprowy, na której nie mogło nas zabraknąć! Na stanowisku KORBANK (miejsca 26-27) uczestnicy konferencji mogą przekonać się na własne oczy jakie funkcjonalności skrywa nasze najnowsze urządzenie KORBOX3, porozmawiać z naszymi przedstawicielami, zapoznać się z ofertą oraz wziąć udział w zakręconym konkursie DART. Dodatkową atrakcją stoiska jest tajemniczy, a jednak dobrze znany wszystkim Tadeusz.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej, zapraszamy na nasze stoisko na najbliższej konferencji PIKE (25-27 kwietnia, Hotel Warszawianka w Jachrance).

Jeśli chcesz wiedzieć jeszcze więcej i dobrze się przy tym bawić zapraszamy na drugą edycję Ogólnopolskiej Konferencji Telekomunikacyjnej która odbędzie się już w czerwcu w dniach 16-17 czerwca w Włoszakowicach! OKTEL to jedyna tego typu konferencja w Polsce. Wydarzenie to skupia świat telekomunikacji, mediów i nowych technologii w jednym miejscu, w nowej niepowtarzalnej formule łączącej merytorykę na wysokim poziomie z dobrą zabawą na świeżym powietrzu. Więcej informacji na www.oktel.pl

03

01

02

2017-03-28T08:21:10+02:0015.4.2016|