Zasięg2020-01-02T09:51:20+01:00

Zasięg AVIOS

Dzięki naszej ciągłej pracy, zasięg platformy Avios obejmuje prawie całą Polskę. Nasi oficjalni Partnerzy i Dystrybutorzy znajdują się w każdym większym mieście. Jeśli jesteś zainteresowany naszą bogatą ofertą programową skontaktuj się z nami za pośrednictwem formularza kontaktowego poniżej lub bezpośrednio zapytaj o telewizję Avios u swojego operatora.

Zapytaj swojego dostawcy o telewizję Avios

Przekaż nam swojego operatora, a my skontaktujemy się z nim za Ciebie

Miasto

Imię i nazwisko

Adres email

Adres instalacji (ulica, nr budynku)

Telefon kontaktowy

Treść wiadomości

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach otrzymywania odpowiedzi na zadawane pytania, w tym przesyłania ich drogą elektroniczną.

Informujemy, że administratorem danych osobowych podanych na formularzu jest KORBANK S.A. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Nabycińska 19 53-677 Wrocław. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 Nr 101, poz. 926 ze zm.), w celu udzielania odpowiedzi na zadawane pytania, w tym za pomocą poczty elektronicznej. Podanie danych jest dobrowolne. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz możliwość ich poprawiania.