|Telewizja dla operatora ISP
Telewizja dla operatora ISP2018-04-03T10:47:55+02:00

Unikatowa platforma IPTV

Stworzona przez operatora dla operatorów

Twórcą platformy AVIOS jest KORBANK S.A. – największy lokalny operator telekomunikacyjny we Wrocławiu. Jeśli chcesz telewizję idealnie dopasowaną do potrzeb operatora, bo stworzoną i wdrożoną przez innego operatora dla swoich Klientów – wybierz AVIOS!

kompleksowa Kompleksowość rozwiązania

Wszystkie elementy związane z wdrożeniem, utrzymaniem, rozwojem usługi są po naszej stronie. Oprócz technologii dostarczymy Ci również treść (z ang. kontent, czyli w dużym skrócie kanały telewizyjne). Wszelkie formalności są po naszej stronie.

Redundancja i stabilność

To jeden z najważniejszych atutów naszej usługi. Pełna redundancja na każdy poziomie (od źródeł sygnału przez serwer Proxy aż po urządzenia KORBOX) powoduje, że usługa jest bardzo stabilna. Co więcej, uzyskanie stabilności jest dla operatora bardzo tanie i proste.

Policzalna opłacalność

Wdrażając AVIOS’a możesz zaoferować swoim Klientom usługę telewizyjną, przez co zwiększysz lojalność oraz przychody. Bogata oferta programowa, pełna redundancja, elastyczne podejście w budowaniu oferty końcowej, ultraszybkie wdrożenie techniczne i najnowocześniejsze dekodery KORBOX zapewnią Ci trwałą przewagę konkurencyjną.

Minimalne opłaty startowe

Obsługa platformy AVIOS opiera się na różnych modelach rozpoczęcia współpracy. Wraz ze wzrostem ilości klientów IPTV istnieje możliwość zmiany modelu współpracy. Przeprowadzenie testów, szkolenia techniczne i obsługi klienta oraz materiały reklamowe są bezpłatne.   Jeśli dostarczasz do Klienta Internet, dostarczenie telewizji nie wiąże się z żadnymi specjalnymi uwarunkowaniami. Nie musisz stawiać multicastowych switchy, kupować drogich urządzeń, czy modernizować swojej sieci. Włączasz KORBOXa (którego możesz kupić lub wydzierżawić) i już!

Szybkie wdrożenie

Nasza usługa może zostać wdrożona w 24h natomiast rekomendujemy uruchamianie usług IPTV poprzez wcześniejsze określenie oferty dla Klientów Końcowych jak i przeprowadzenie testów usługi pod kątem technicznym. W pierwszej fazie testom mogą być poddane same dekodery zasilone w treści przez sieć Internet aby w późniejszej fazie serwer Proxy był zasilony przez VLAN L2 zestawiony do nas bezpośrednio przez WRIX lub inne polskie punkty wymiany ruchu.

Wsparcie w każdym aspekcie

Jednym z najważniejszych, a jednocześnie najtrudniejszych procesów dla ISP jest marketing. Bazując na naszym ponad dwudziestoletnim, popartym sukcesami doświadczeniu, pomagamy naszym partnerom w realizacji tego procesu. Wprowadzając naszą usługę wartością dodaną jest to, iż dzielimy się wiedzą pod kątem technicznym, sprzedażowym, marketingowym jak i integracyjnym.

Sygnał dostępny w wielu punktach

Jeden z największych w Polsce międzyoperatorskich punktów wymiany ruchu IP to WRIX. To tutaj tworzy się Internet! Łączy ze sobą infrastrukturę największych dostawców usług w Polsce w tym: Akamai, Orange, Netię i wielu innych. Węzły WRIX oprócz Wrocławia znajdują się również w Poznaniu, Katowicach, Warszawie, Radomiu, Białymstoku i Szczecinie.

Cykl szkoleń Oktel

Ogólnopolska Konferencja Telekomunikacyjna Oktel to jedyna tego typu konferencja w Polsce. Wydarzenie to skupia świat telekomunikacji, mediów i nowych technologii w jednym miejscu, w nowej, niepowtarzalnej formule łączącej merytorykę na wysokim poziomie z dobrą zabawą na świeżym powietrzu.

Wiedzę czerpiemy z własnych doświadczeń

Realna możliwość budowania własnej polityki cenowej
Wspólne kreowanie hardware i software
Stwórz własny kanał telewizyjny i wyróżnij się

Modele współpracy

Model 1
Jeżeli chcesz skorzystać z kompleksowego rozwiązania i nie przejmować się raportami, rozliczeniami z nadawcami oraz OZZ ten model jest dla Ciebie

Model 2
Jeżeli masz dużo abonentów i czujesz się na siłach budując własną ofertę telewizyjną skorzystaj z tego rozwiązania opierając się na własnych lub naszych źródłach kontentu.

Twój klient nasza technologia

Łatwo zarządzaj usługami

Dajemy Ci do dyspozycji panel, dzięki któremu możesz zarządzać niemal każdym aspektem usługi telewizyjnej. Co więcej: dzięki API możesz połączyć się z własnym systemem CRM i sterować usługą z jego poziomu. System umożliwia m.in.:

– aktywację/dezaktywację pakietów
– tworzenie własnych pakietów
– aktywacje/dezaktywację użytkownika
– zablokowanie użytkownika czasowo (np. z uwagi na brak płatności)
– tworzenie statystyk
– wstawianie reklam/informacji dla klientów
– powiadomienia e-mail
– wsparcie rozdzielczości 4K UHD oraz formatów H.265 dla UHD i FHD

Sprawdzone rozwiązania

Jesteśmy twórcą pierwszej w Polsce serii dekoderów KORBOX, opartych o system Android wyposażonych w czterordzeniowe procesory oraz możliwość wyświetlania obrazu 4K UHD. Urządzenia można sterować zarówno pilotem jak i za pomocą aplikacji w smartfonie. W każdym z KORBOXów dostępne są aplikacje smart oraz acesspoint WiFi. Wyjścia USB umożliwiają podłączenie pamięci zewnętrznej [pauzowanie, nagrywanie programów], przeglądana plików multimedialnych, korzystanie z klawiatury, myszki czy ładowania smartfonów…

szczegóły

Przetestuj nasze usługi

bez budowania infastruktury

W pierwszej fazie testom mogą być poddane same dekodery zasilone w treści przez sieć internet czy w późniejszej fazie serwer Proxy zasiolny przez VLAN L2 zestawiony do nas bezpośrednio przez WRIX lub inne polskie punkty wymiany ruchu. W trakcie testowania/wdrażania jak i później po nawiązaniu pełnej współpracy nasi partnerzy magą liczyć na wsparcie zespołu AVIOS zarówno pod katem technicznym, marketingowym czy sprzedażowym jak i związanym z obsługą Klienta.

30 dni testowania

Dla ułatwienia rozpoczęcia współpracy udostępniamy umowę umożliwiającą rozpoczęcie testów IPTV AVIOS. Testuj bez kosztów i dodatkowych wymagań, potem ustalimy co dalej – wystarczy odesłać podpisany skan.

Zapraszam do kontaktu

Andrzej Andruszków

Manager Produktu

tel. +48 530 196 603

Temat