||Partnerzy techniczni
Partnerzy techniczni2018-01-22T10:03:34+01:00
WRIX Mapa

WRIX

WRIX.org – jeden z największych w Polsce międzyoperatorskich punktów wymiany ruchu IP. To tutaj tworzy się Internet! WRIX łączy ze sobą infrastrukturę największych w Polsce dostawców usług, w tym Akamai, Orange, Netię i wielu innych. Węzły WRIX oprócz Wrocławia znajdują się również w Poznaniu, Katowicach, Warszawie, Radomiu, Białymstoku i Szczecinie.

WRIX
ul. Nabycińska 19,
53-677 Wrocław
www.wrix.org
Grzegorz Janikowski

tel. +48 661 272 161

Cyfroner – polska firma zajmująca się dystrybucją urządzeń sieciowych, i dekoderów telewizyjnych marki KORBOX. W asortymencie spółki znajdują się m.in.:
– Dekodery telewizyjne KORBOX, w tym:
– KORBOX UItra – pierwszy w Polsce dekoder IPTV w standardzie 4K (UHD)
– KORBOX HDR – pierwszy w Polsce dekoder IPTV obsługujący technologię HDR
– KORBOX Soiav – jeden z najpopularniejszych obecnie dekoderów w telewizji AVIOS
– multimedialny ekran KORBOX Smartscreen (opis ze strony)
– przełączniki sieciowe (opis ze strony)
– wkładki miedziane (opis ze strony)

Cyfroner Sp. z o.o.
ul. Nabycińska 19
53-677 Wrocław
www.cyfroner.pl

Korsec

Unikatowy, autorski system zabezpieczeń KORSEC, który ma akredytację czołowych dostawców treści w Europie. System jest używany obecnie przez kilka systemów telewizyjnych, w tym przez AVIOS. Charakteryzuję się wysoką skutecznością zabezpieczania dostępu do treści chronionych, ponieważ część klucza znajduje się poza urządzeniem (PIN).

www.korsec.pl

C&C Partners

Początki C&C Partners sięgają 1992 roku. Swoją działalność rozpoczęliśmy od branży telekomunikacyjnej. Dziś naszym klientom oferujemy kompleksowe Rozwiązania Budynkowe, Telekomunikacyjne oraz Systemy wizji maszynowej.

Od 1998 roku należymy do Grupy TKH (założonej w 1930 r.) – międzynarodowego holdingu notowanego na giełdzie w Amsterdamie – Grupa TKH zrzesza ponad 70 firm specjalizujących się w produkcji oraz dostarczaniu rozwiązań z zakresu telekomunikacji oraz rozwiązań budynkowych i przemysłowych.

C&C Partners Sp. z o.o.
ul. 17 Stycznia 119, 121
64-100 Leszno
www.ccpartners.pl