|KORBOX 3
KORBOX 32017-03-28T08:20:55+02:00

Absolutny hit na światowym rynku dekoderów IPTV Full HD

Bazujący na systemie Android dekoder KORBOX3 pełni wszystkie funkcje urządzeń z segmentu Home Gateway, będąc jednocześnie końcówką sieci G-PON, kompatybilną z czołowymi światowymi producentami OLT. Urządzenie może pracować też w trybie ethernet, zarówno z łączem światłowodowym, jak i miedzianym.

procesor ARM Dual Core 1,2 GHz

Pamięć DDR3

Router Wi-FI

Obsługiwane rozczelczości |1080p 720p

Dostępne aplikacje

Interaktywne menu

Pozwala na przeglądaniu menu i jego funkcji bez wychodzenia z oglądania telewizji.

Vod

Dostęp do VOD otrzymasz przez jeden przycisk na pilocie lub przez link w menu dekodera. Nie musisz na nic czekać i nigdzie wychodzić. W Twoim telewizorze będziesz mógł wejść do bogatej oferty filmów i wybrać ciekawe pozycje – dla rodziny, dla znajomych i dla siebie. Będziesz oglądał co i kiedy chcesz.

Rardio TubaFM

W serwisie Tuba.fm każdy użytkownik może tworzyć własne radia internetowe, podając jednego lub kilku artystów. Na ich podstawie system generowania radia dobiera do playlisty artystów podobnych do podanych przez użytkownika. Tuba posiada własny algorytm do łączenia stylów muzycznych i układania gotowych stacji. Tuba dostępna jest na wszystkich dekoderach z rodziny KORBOX

EPG

Podstawową jego cechą EPG jest wyświetlanie aktualnego programu telewizyjnego. Pozwala na zapoznanie się z bieżącym programem na dany dzień. Program jest dostępny zwykle z wyprzedzeniem do 7 dni, choć bardzo często w EPG jest widoczny tylko obecnie nadawany i następny program. EPG posiada funkcję planowania nagrania, układania listy ulubionych kanałów, wyświetlania poszerzonego opisu nadawanych programów.

Informacje o kanałach

“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.”

Nagrywanie

Możesz nagrywać programy TV, w jakości HD jak i w standardowej. Masz możliwośc nagrywania w dowolnym momencie – na żądanie, zaprogramowania nagrania przez EPG oraz planowanie nagrania według daty.

Lista ulubionych

Możesz utworzyć listę ulubionych kanałów telewizyjnych, aby zawsze mieć blisko siebie to, co oglądasz najczęściej.

Ochrona rodzicielska

Na dekoderze KORBOX kodem PIN chronione są treści dodatkowo płatne oraz te, które mogą być nieodpowiednie dla wybranej grupy wiekowej.

Zamawianie usług z pilota

Dodatkowe usługi w postaci pakietów dodatkowych już teraz możesz zamówić bez wychodzenia z domu. Wystarczy kliknąć w sklep na pilocie i potwierdzić wybraną usługę.

Korpilot

Pełna obsługa dekodera z poziomu Twojego smartphone. Wszystko za pośrednictwem aplikacji KORPILOT dostępnej na telefony z systemem Android

google-play-logo

Przeglądarka www

Dzięki zainstalowanej przeglądarce na wszystkich naszych urządzeniach szybko prosto przeglądasz strony internetowe. Szybkie procesory oraz duża ilość pamięci RAM urządzeń pozwala na komfortowe przeglądanie codziennej prasy.