Nowe kanały w telewizji AVIOS

Nowa oferta programowa: pakiet KOMFORT HD ma 118 kanałów! PRESTIŻ HD nie pozostaje w tyle z 155 kanałami, natomiast MAX HD powiększył się do 185 programów.

Pojawiły się kanały takie jak:

 

tv4_hd TV4 HD
Telewizja adresowana do wszystkich ludzi młodych i czujących się młodo. Emituje głównie filmy i seriale, ale także programy rozrywkowe i kulturalne.

 

polsat_2_hd Polsat 2 HD
Ramówka stacji jest skonstruowana z wybranych elementów bieżącej oferty programowej Telewizji Polsat oraz z jej najlepszych zasobów archiwalnych. Oferta programowa Polsatu 2 zawiera najświeższe informacje oraz najciekawsze komentarze polityczne. Polsat 2, to również najpopularniejsze polskie seriale, w których występują czołowi polscy
aktorzy oraz  koncerty z udziałem znanych polskich gwiazd. Program zawiera także polskie filmy, teleturnieje, kabarety oraz dziesiątki innych programów.

polsat_play_hdPolsat Play HD
Lifestylowy kanał dla mężczyzn. Polsat Play wprowadza widzów w świat motoryzacji, gadżetów, nowych technologii i nieznanych dotąd faktów światowej historii. Oferta Polsat Play składa się z produkcji polskich i zagranicznych, w których prowadzący i goście są osobowościami świata dziennikarskiego i rozrywki. Widzowie mogą oglądać seriale i filmy dokumentalne, najlepsze filmy akcji w reżyserii najznakomitszych twórców. Po tym męskim świecie przewodnikami są m.in.: Bogusław Wołoszański, Sylwester Latkowski, Maria Rotkiel, Adam Grzanka, Arkadiusz Kups i Jerzy Biedrzycki.

polsat_cafe_hdPolsat Cafe HD

Polsat Cafe to kanał tematyczny skierowany do kobiet i tworzony przez kobiety. Ofertę programową stanowią najlepsze magazyny lifestyle’owe, programy poradnikowe i rozrywkowe, reality show, a także najciekawsze filmy dokumentalne z całego świata. W naszej ofercie znajdzie się niezwykle lubiany przez widzów program „Gwiazdy na dywaniku”, nowy talk-show pt. “Demakijaż” czy hitowe „Kulisy Tańca z Gwiazdami”. Ponadto na antenie Polsat Cafe zobaczymy programy poradnikowe mi.in. „Grzeszki na widelcu”, ” Misja stołówka” oraz wiele innych.

wellbeing_networkWellbeing Network
Wellbeing Network (również jako The Wellbeing Network) – polskojęzyczna tematyczna stacja telewizyjna poświęcona audycjom o tematyce wellness, zdrowia i sportu. Ramówka kanału obejmuje zarówno programy poświęcone ćwiczeniom fizycznym, odnowie biologicznej, sposobom zdrowego odżywiania się czy aktywnego spędzania wolnego czasu. Programy poświęcone ćwiczeniom fizycznym poruszają tematykę stretchingu, fitness, jogę, pilates, czy ćwiczeniom siłowym.

tvn_fabulaTVN Fabuła
Stacja będzie emituje seriale oraz filmy z portfolio TVN, w tym zarówno produkcje własne, jak i zakupione od zewnętrznych dystrybutorów. Obok znanych i lubianych seriali telewizyjnych produkcji TVN, seriali zagranicznych i najlepszych filmów w ofercie programowej TVN Fabuła znajdą się autorskie programy adresowane do miłośników kina z najświeższymi informacjami o premierach filmowych, wydarzeniach ze świata rozrywki, celebrytach i gwiazdach ekranu. Poprowadzą je dziennikarze znani z programów TVN, m.in. Anna Wendzikowska, Andrzej Sołtysik, Kinga Burzyńska i Olivier Janiak.

nuta_tvNuta.tv HD
W ofercie kanału NUTA.TV są prezentowane w najwyższej jakości obrazu i dźwięku aktualne hity muzyki pop oraz dance, a także największe przeboje ostatnich lat. Dopełnieniem bogatej oferty teledysków będą koncerty HD oraz biografie największych artystów muzyki popularnej.

music_box_ukMusic BOX UA

MUSIC BOX UA to kanał muzyczny nadawany od 2007 roku, który
w maju zadebiutował na polskim rynku.
To tylko taniec, muzyka taneczna oraz światowy i krajowy show-biznes jak również wiadomości i programy o muzyce klubowej i celebrytach.

top_kids_hdTOP KIDS HD
Trzonem oferty programowej są kultowe bajki z lat 80. i 90. XX wieku, zarówno polskie jak i zagraniczne (z dubbingiem lub lektorem), pozbawione przemocy i zawierające mądry przekaz. Założeniem programowym jest most łączący dzieci i rodziców, pamiętających te bajki z okresu swego dzieciństwa.

 

adventure_hd Adventure HD
Adventure HD to zupełnie nowy kanał o profilu dokumentalnym. W naszej ofercie znajduje się szeroki wachlarz programów produkcji polskiej i zagranicznej. W ramówce Adventure HD można oglądać głównie na programy o charakterze przygodowym, w tym między innymi relacje z rajdów off-road oraz magazyn o wspinaczkach górskich. Ważnym elementem kanału są też magazyny podróżnicze, jak na przykład Tylko Podróże oraz Z wiosłami przez świat. Kanał Adventure HD jest kierowany głównie do mężczyzn, dlatego w naszej ramówce znajdziecie też magazyny łowieckie i wędkarskie. Adventure HD jest również blisko przyrody w serialu dokumentalnym Cztery Żywioły oraz magazynie żeglarskim Wodny Świat. Adventure HD stawia też na popularne formaty z gatunku docu-reality. Na antenie Adventure HD można oglądać autorski program Patrol Drogówki, w którym kamery telewizyjne pokazują prawdziwą pracę i życie polskich policjantów.

 

Nowe listy kanałów dostępne są w zakładce Telewizja/Pakiety, lub do pobrania pod tymi linkami: graficzna lista kanałów i tekstowa lista kanałów

 

2017-03-28T08:21:14+02:0010.2.2016|