|Pasja
Pasja2017-03-28T08:20:51+02:00

Brava HD to jedyny kanał TV w pełni poświęcony operze, muzyce klasycznej oraz baletowi nadawania w Full HD ( 1920 x 1080i) i jakości dźwięku Dolby Digital Audio. Program tworzony jest przez pasjonatów, którzy wybierają najlepsze produkcje z całego świata. Kanał nadaje klasyczne dzieła w postaci oper, koncertów, baletu, portretów
i dokumentów, a to wszystko 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu . Brava HD prezentuje słynnych dyrygentów , takich jakSir Simon Rattle , Valery Gergieva , William Christie i Gustavo Dudamel oraz wybitnych solistów jakich jak Plácido Domingo, Anna Netrebko, Jean -Yves Thibaudetemi Janine Jansennowy. Programy nie są przerywane reklamami. Wszystkie opery są domyślnie z napisami w języku angielskim lub francuskim .

DJAZZ.tv HD to pierwszy i jedyny kanał telewizyjny na świecie poświęcony muzyce jazzowej nadawany 24/7. Kanał obejmuje wszystkie gatunki jazzowe począwszy od jazzowych festiwali po ekskluzywne koncerty odbywające się w najlepszych klubach jazzowych jam session oraz nagrania ze studiów i klipy.DJAZZ.tv HD to również filmy dokumentalne poświęcone historii jazzu, jak również światowym gwiazdom tej estrady. W każdy wieczór na kanale można obejrzeć koncert lub spektakl w prime timie. Znajdziesz tu takie legendy jak: Satchmo, Milese itp.

Jedyny w swoim rodzaju kanał – Kino Europa, który proponuje widzom ogromny wybór współczesnych programów rozrywkowych pochodzących z każdego zakątka Europy. Eurochannelprezentuje wyłącznie najlepsze europejskie programy z zakresu: kino i seriale, muzyka, podróże, moda, wydarzenia i wiele innych. W Kinie Europa każdy znajdzie coś interesującego dla siebie.

Fashion TV to międzynarodowy kanał telewizyjny w 100 % poświęcony modzie, nadający transmisję 24 godziny na dobę na całym świecie. Oferuje widzom najnowsze pokazy mody, ostatnie trendy, informacje, znaczące wydarzenia, a także historię projektantów, kulisy happeningów, portfolio modelek i modeli, życie celebrytów i ich styl. Przez całą dobę Fashion TV prezentuje kilkuminutowe klipy z pokazów mody, często ujęcia z różnych pokazów łączy w jeden tematyczny klip.