Styczniowe nowości Viasat World

Styczniowe nowości w Viasat World!

W pierwszej kolejności wszystkich widzów zapraszamy na kanał 221, prosto do domu epickich opowieści, czyli Epic Drama.

     

 

Poszukujących nowości zapraszamy również na kanał 321. W programie Polsat Viasat History można znaleźć przede wszystkim rzetelne informacje i podane w pigułce ciekawostki historyczne, jak również najlepszej jakości filmy kostiumowe, zabierające w fascynującą podróż po historii świata.

Wśród nowości znajdują się:

 

Copyright © Arte

Tydzień pamięci Holokaustu

Od poniedziałku 21 stycznia, godz. 21:00

W styczniu kanał Polsat Viasat History wspomina najmroczniejsze chwile II wojny światowej. Zapraszamy na serię programów ukazujących koszmar Holokaustu i rozmiar dramatu zagłady Żydów. Chcemy oddać hołd ofiarom w nadziei, że ta bolesna część historii świata nigdy już się nie powtórzy.

 

Copyright © All3Media

Rzym: potęga imperium

Od środy 2 stycznia, godz. 23:00

W styczniu zapraszamy na niezwykłą podróż po starożytnym Rzymie. Kilka serii historycznych pozwoli nam spojrzeć na Cesarstwo Rzymskie z odmiennej perspektywy i jeszcze lepiej zrozumieć życie w tamtych czasach.

 

Nie sposób byłoby nie wspomnieć o Viasat Explore na kanale 320, gdzie widzowie mogą spotkać bohaterów z krwi i kości, inspirujących swoją postawą, wytrwałością oraz nietypowymi zajęciami i pasjami.

Już w styczniu widzowie mogą obejrzeć:

 

Copyright © Lionsgate

 

Masakra

Premiera: piątek 4 stycznia, godz. 22:00

Gospodarzem programu są: angielski krykiecista Andrew Flintoff, raper Lethal Bizzle i prezenterka telewizyjna Vick Hope. „Masakra” to program absolutnie niepowtarzalny! Zwykłe pojazdy zamieniają się w niesamowite maszyny do walki.
W upale i skwarze ogromnej pustyni, na trzech ogromnych torach rozgrywa się fantastyczna zabawa, a rywalizujące ekipy pędzą zderzak w zderzak w serii zażartych wyścigów.

 

Copyright © ITV Global

Rzeczne potwory: seria 8 i 9

Premiera: poniedziałek 7 stycznia, godz. 20:00

Jeremy Wade porzuca ulubione rzeki — w ósmej serii programu zapuszcza się na zupełnie nowe tereny: otwarte morze. Sztormy, nurkowanie głębinowe, spotkania z niezwykłymi zwierzętami — z niektórymi po raz pierwszy w życiu… Czy Jeremy i jego zespół przeżyją tę największą z dotychczasowych przygód? W dziewiątej, finałowej serii „Rzecznych potworów” Jeremy wraca w miejsca, które kiedyś odwiedził, żeby sprawdzić, co się w nich zmieniło w ciągu ostatnich dziesięciu lat. Podróżuje dalej i zapuszcza się głębiej niż kiedykolwiek — a w dodatku trafia na największą rybę w całej swojej karierze!

 

Nowości znajdą również widzowie Viasat Nature na kanale 319, w miejscu, gdzie natura pokazywana jest w całym swoim majestacie: dzika, dziewicza i nieobliczalna.

Wśród nowości znajdują się:

 

Copyright © ZDF

Dzień z życia Ziemi

Premiera: niedziela 20 stycznia, godz. 19:30

Jeśli myślisz, że Ziemia potrzebuje milionów lat, żeby się zmienić, to jesteś w błędzie: ten dwuczęściowy dokument pokazuje, jak bardzo zmienia się nasza planeta w ciągu zaledwie 24 godzin. Najnowsze zdobycze naukowe uzmysłowią nam, jak Ziemia porusza się, oddycha, kurczy się i rośnie na naszych oczach. Opowiedzą o tym naukowcy, odkrywcy i zwykli ludzie. Najnowsze dane, supernowoczesne satelity i znakomita grafika komputerowa pomogą nam zrozumieć prawdziwą naturę naszej planety. Co minutę pojawiają się nowe lądy, co godzinę z kosmosu spadają tony skał, a zanim znowu położymy się spać, chmura pyłów znad Sahary użyźni Amazonię! W tym samym czasie biegun północny przesunie się o niemal 150 metrów. Każdego dnia budzimy się na zupełnie innej planecie!

 

Copyright © Cineflix

Tyranozaur: nowe spojrzenie

Niedziela 13 stycznia, godz. 19:30

Autorzy tego dokumentu zabiorą nas w fascynującą podróż, która pomoże nam lepiej zrozumieć największego drapieżnika w historii Ziemi: tyranozaura. Wykorzystując przełomowe odkrycia paleontologiczne, najnowocześniejszą technologię i badania porównawcze ze współczesnymi zwierzętami, spróbujemy spojrzeć z innej perspektywy na tego fascynującego i niebezpiecznego dinozaura. Dowiemy się, jak naprawdę wyglądał i jakie wydawał odgłosy, jak się poruszał i z jaką prędkością biegał, jaką miał inteligencję, jak działały jego zmysły oraz czy był zwierzęciem stadnym. Spróbujemy wyjść poza hollywoodzkie mity i poznać całą prawdę o tym niezwykłym stworzeniu.

 

Życzymy przyjemnego oglądania i nowych pozytywnych wrażeń!

2018-12-27T16:13:54+01:0027.12.2018|